بنر میز تلویزیون

میز تلویزیون

میز تلویزیون یکی از مهم‌ ترین عناصر تشکیل ‌دهنده یک دکوراسیون کامل و زیبا در یک خانه می ‌باشد. از همین‌ رو شما برای خرید و انتخاب باید به نکات بسیار مهمی توجه داشته باشید. میزهای تلویزیون امروزه با توجه به سلایق افراد در طرح‌ ها و جنس ‌های مختلفی ارائه و تولید می شوند. به ‌عنوان مثال هم می‌ توان شاهد میز های تلویزیون، چوبی، شیشه‌ ای و غیره بود.
از آنجایی‌ که میزهای تلویزیون در سالن و نشیمن قرار می گیرند، و تلویزیون نیز بر روی آن قرار می ‌گیرد می‌ توان گفت چشم‌ های بسیار زیادی با آن‌ ها برخورد می‌ کند. از همین ‌رو شما باید انتخاب بسیار زیادی در خصوص خرید یک میز تلویزیون عالی داشته باشید تا دکوراسیون منزل شما بی‌ نقص و عالی جلوه کند.
در ادامه با ما همراه باشید تا هر آنچه که راجع ‌به خرید جدیدترین و زیباترین میز تلویزیون در طرح‌ های دیواری، چوبی، مدرن و غیره نیاز دارید را برای شما شرح دهیم.
میز تلویزیون

تعدادی از نمونه کارهای تیم طراحی و تولیدی آکاژو : نمونه کار میز تلویزیون

میز تلویزیون چوبی

یکی از شایع ‌ترین میزهای تلویزیونی که امروز می‌ توانیم در انواع فروشگاه و اقصی نقاط کشور شاهد آن باشید، میزهای چوبی هستند. این میزهای چوبی تلویزیون طرفداران بسیار زیادی دارند و به عنوان انتخاب یک میز بسیار انتخاب  مناسبی هستند. این میزهای چوبی را می‌ توان در طرح‌ ها و رنگ‌ های مختلفی تهیه نمود.  همچنین آن ها در ابعاد و سایزهای مختلف با توجه به نیاز کاربران تولید می ‌شود.

توجه داشته باشید که میزهای چوبی تلویزیون جزو دسته جدیدترین میزها نیز محسوب می ‌شوند که با توجه به سلیقه و همچنین مدل تلویزیون خود می ‌توانید برای خرید آن‌ ها اقدام کنید. نکات مهمی در خصوص خرید و انتخاب وجود دارد و به‌ عنوان مثال شما نمی ‌توانید برای یک تلویزیون ۷۵ اینچ یک تلویزیون بسیار کوچک را خریداری نمایید.

زیرا جلوه مناسبی را به دکوراسیون منزل شما نمی ‌دهد و همچنین در نظر افراد شما فردی بی ‌سلیقه جلوه می ‌کنید. اگر می ‌خواهید که همه وسایل خانه و همچنین میز تلویزیون با تلویزیون همخوانی داشته باشد باید حتما به ابعاد و سایز ‌ها توجه کافی داشته باشید.

میز تلویزیون چوبی

انواع میز تلویزیون چوبی

میز تلویزیون چوبی انواع مختلفی دارد. به‌ عنوان مثال آن ها با توجه به نوع چوب خود و همچنین طرح‌ ها و مدل‌ ها مورد استفاده افراد قرار می ‌گیرند. مثلاً چوبی ام دی اف، میز تلویزیون چوبی گردو و غیره انواع مختلفی از این مدل چوب ‌ها می‌ باشند. برخی از این مدل‌ ها و طرح‌ های پرطرفدار میز تلویزیون چوبی عبارت ‌اند از:

میز تلویزیون چوبی ام دی اف

یکی از رایج ‌ترین میز تلویزیون‌ هایی که امروزه می‌ توانیم آن ‌ها را مشاهده کنیم، ام دی اف ها هستند. معمولاً چوب‌ های ام دی اف با مصالح دیگری ترکیب‌ شده و یک میز عالی را به وجود می ‌آورند.  میز تلویزیون ام دی افی، شیشه‌ ای و ام دی اف، ممبران و… نمونه ‌هایی های موجود هستند که افراد با توجه به سلیقه خود می‌ توانند برای خرید آن ‌ها اقدام نمایند.

توجه داشته باشید که میز تلویزیون چوبی ام دی اف دوام بسیار بالایی دارد و همچنین تا سال‌ های بسیار زیادی عمر می ‌کند. البته میز چوبی ام دی از نظر وزنی نسبت ‌به میزهای تلویزیون دیگر کمی سنگین است و این‌ هم به دلیل ام دی اف به ‌کار رفته در ساخت آن ‌ها می‌ باشد.

شما اگر می‌ خواهید که میز تلویزیون چوبی ام دی اف را با دیگر مصالح انتخاب کنید،  حتما به وزن آن ‌ها توجه کافی داشته باشید. زیرا همان ‌طور که ذکر کردیم ممکن است بسیار سنگین شود.

در واقع میز تلویزیون ام دی اف مزایای بسیار زیادی دارد فقط وزن سنگین آن جزو نقاط ضعف محسوب می ‌شود که اگر نمی‌ خواهید به‌طور مداوم دکوراسیون منزل خود را عوض نمایید، یا میز را تغییر و جابجا کنید؛ و در همین حال  دنبال یک محصول با کیفیت و با دوامی هستید؛ می‌توان گفت که میز تلویزیون چوب ام دی اف بهترین انتخاب در این خصوص می ‌باشد.

 

میز تلویزیون چوبی ام دی اف

میز تلویزیون چوبی کلاسیک

مدل دیگری از میز تلویزیون چوبی مدل کلاسیک ‌ها می ‌باشد. همان‌ طور که از اسم این تلویزیون‌ ها مشخص است؛  آن‌ ها سبکی کلاسیک و کمی مجلل دارند و برای دکوراسیون هایی که با چوب و معمولاً شیشه مزین شده‌ اند، بسیار کاربرد دارند و جلوه بسیار زیبایی را می ‌سازد.

توجه داشته باشید که برای انتخاب مدل‌ های کلاسیک شما می‌ توانید طرح ‌های بسیار زیادی را انتخاب کنید که آن با توجه به سلیقه شما و همچنین سبک دکوراسیون منزل متفاوت است.  میز تلویزیون چوبی کلاسیک را در رنگ ‌ها و ابعاد مختلف می ‌توان خریداری نمود. معمولاً میز تلویزیون ‌های چوبی کلاسیک با پایه ‌های کوتاه و همچنین سبک و طرح مد نظر خود به‌ خوبی قابل‌ تشخیص هستند.

اما اگر می‌ خواهید که به‌ خوبی با ویژگی ‌ها و مشخصات یک میز چوبی کلاسیک آشنا شوید، باید ذکر کنیم این میزهای تلویزیون سبک مجللی دارند که با توجه به چوب‌ های کنده‌ کاری‌ شده که بر روی آن‌ ها به‌ کار رفته است، به‌ راحتی می ‌توان آن ‌ها را تشخیص دهید. میز چوبی کلاسیک در رنگ‌ های مختلفی مثل سفید، کرمی،  قهوه‌ ای و غیره تولید ارائه می ‌شوند که با توجه به سلیقه خود می‌ توانید آن ‌ها را خریداری نمایید.

میز تلویزیون چوبی کلاسیک

میز تلویزیون مدرن

از زمانی‌ که سلیقه‌ های افراد و متقاضیان میزهای تلویزیون زیاد شد، می ‌توان گفت امروزه می‌ توانیم شاهد انواع و مدل‌ های بسیار زیادی از میزهای تلویزیون باشیم که با توجه به جنس خود متفاوت هستند. میز تلویزیون مدرن ویژگی ‌های بسیار زیادی دارد که امروزه می ‌توان در انواع جنس ‌های مختلفی مثل چوبی که در بالا آن را شرح دادیم، شیشه‌ ای، ام دی اف و غیره را مشاهده نمود.

نکته قابل ‌توجهی که در این ‌خصوص وجود دارد، این است که میز تلویزیون مدرن امروزه با توجه به سلیقه افراد متفاوت هستند. یعنی این‌ که شما می‌ توانید میز سفارشی خود را داشته باشید یا با توجه به مدل‌ های موجود طرح و سبک مد نظر خود را خریداری نمایید. امروزه که اکثر افراد به اینترنت و فضای مجازی دسترسی دارند، می‌ توانند شاهد مدل میزهای تلویزیون اروپایی و سبک ‌های مدرن باشند.

از همین ‌رو تولیدی ‌ها و مجموعه‌ های بسیار زیادی هم با ایده گرفتن از آن ‌ها سعی می ‌کنند تا هم کالاهای بسیار با کیفیتی را ارائه دهند و هم با تولید یک میز تلویزیون مدرن کمک بسیار زیادی به زیبایی دکوراسیون یک منزل کنند.

توجه داشته باشید که میر تلویزیون مدرن برای تلویزیون‌ های اسپرت امروزی مثل ال ‌ای ‌دی ها و غیره بسیار مناسب و زیبا هستند و می ‌توانند به ‌راحتی با هر نوع سبک دکوراسیونی ست و ترکیب شوند. اگر شما هم می ‌خواهید که این محصول را برای منزل خود خریداری کنید، باید به نکات مهمی توجه داشته باشید که در ادامه با ما همراه باشید تا برخی از این نکات را برای شما قرار دهیم.

میز تلویزیون مدرن

انواع میز تلویزیون های مدرن

همان‌ طور که چندین ‌بار ذکر شد، میز تلویزیون ‌های مدرن بر اساس جنس طرح و مدل خود دسته‌ بندی می ‌شوند. به‌ عنوان مثال اگر شما قصد خرید میز تلویزیون چوبی را داشته باشید، باید در قسمت میزهایی از جنس چوب به ‌دنبال میز مناسب خود بگردید یا اگر به ‌دنبال یک میز شیشه‌ ای باشید، باید در بخش میزهای شیشه‌ ای به‌ دنبال میز مناسب برای خانه و تلویزیون خود باشید.

نکات مهمی در این خصوص وجود دارد که شما با رعایت کردن آن ‌ها می ‌توانید بهترین نوع میز را خریداری نمایید. در واقع اول باید انواع میز تلویزیون مدرن را شناسایی کنید. این میزها هم با توجه به عواملی که در ادامه بیان می ‌کنیم دسته‌ بندی می ‌شوند؛

جنس و مصالح ساخت

امروز بیش ‌از صدها مدل میز تلویزیون ارائه می ‌شود که هر فردی با توجه به سلیقه خود می‌ تواند برای خرید آن ‌ها اقدام کند. نکته مهمی که این میزها را از یکدیگر متمایز می ‌کند، جنس و مصالح ساخت است که در مطالب قبل‌ تر هم به آن پرداختیم.  توجه داشته باشید یک میز مدرن امروزی معمولاً از چوب، ام دی اف، لمینت، شیشه و غیره تهیه می شود.

البته باید ذکر کنیم مدل ‌های شیشه‌ ای که از شیشه‌ های سکوریت هستند کمی قدیمی شده‌ اند و مدل میز لمینیت جزو دسته میزهای جدیدتری محسوب می ‌شوند. اگر جزو دسته افرادی هستید که به محیط دکوراسیون و همچنین زیبای وسایل خانه خود اهمیت بسیاری می ‌دهید، می‌ توانیم به شما میزهای ام دی اف و شیشه‌ ای که ترکیبی هستند را پیشنهاد کنیم. این میزها بهترین انتخاب برای میز تلویزیون می‌ باشند و جلوه‌ بسیار شیک و مجللی را به محیط منزل می ‌دهند.

طرح و سبک

موضوع دیگری که شما با کمک آن می‌ توانید میز تلویزیون مدرن را برای خود خریداری کنید، طرح و سبک میزها می ‌باشد. معمولاً میزهای کلاسیک، اسپرت و غیره وجود دارند که با توجه به سبک دکوراسیون طراحی شدند.

به‌ عنوان مثال برخی از خانه ‌ها محیط کاملاً سلطنتی و مجلل دارند. به عنوان مثال برای خانه ای که مبل های موجود در آن کاملاً سلطنتی است، فرش ‌های استفاده‌ شده کاملا مجلل هستند و شکوه خاصی را به خانه می‌ دهند، نمی‌ توانید از یک میز لمینت یا شیشه ‌ای استفاده کنید که سبک اسپرتی دارد. زیرا محیط را در چشم افراد جلوه خوبی را ایجاد نمی کند.

شما باید برای این محیط میز تلویزیون کلاسیک انتخاب کنید که معمولاً نسبت ‌به بقیه مدل‌ ها، سبک و طرح مجلل ‌تری دارند. همچنین اگر خانه شما جزو خانه های مدرن با سبکی مینیمالیست نیست، پیشنهاد می‌ کنیم که از میزهای ساده‌ تری که امروزه قابل‌ مشاهده و خریداری هستند، استفاده کنید. معمولاً این میزها را می ‌توان در انواع رنگ‌ های مختلفی خریداری نمود که این‌ موضوع با توجه به سلیقه هر فردی متفاوت است.

انواع میز تلویزیون مدرن

میز تلویزیون دیواری

اگر به مطالبی که در بالا بیان شد، دقت کرده باشید متوجه شده‌ اید که نام میزهای تلویزیون دیواری را ذکر کردیم. این میزهای تلویزیون جزو مدرن‌ ترین و همچنین زیباترین میزهای تلویزیون محسوب می ‌شوند که امروزه می‌ توان آن‌ ها را در هر جنس و تنوعی سفارش داد.

نکته جالبی که در خصوص میزهای دیواری وجود دارد، این است که  وزن تلویزیون را تحمل نمی‌ کنند و تلویزیون وزن خود را به دیوار منتقل می ‌کند. یعنی این ‌که شما اگر می ‌خواهید یک میز تلویزیون دیواری داشته باشید، باید تلویزیون را به دیوار نصب نمایید و سپس با فاصله نسبتاً کمی میز را از آن متصل کنید.

همچنین تنوع و طرح‌ های بسیار زیادی در خصوص این میزها وجود دارد که می ‌تواند یک ایده مدرن در منزل شما محسوب شود. اگر می‌ خواهید از یک میز تلویزیون دیواری استفاده کنید باید توجه داشته باشید که این میزها باید کوچک باشند و نباید اندازه آن ‌ها به‌ قدری باشد که کل دیوار را بپوشاند یا حتی از اندازه اصلی تلویزیون گذر کنند.

باید اندازه متعادلی نسبت ‌به تلویزیون داشته باشند تا جلوه ناپسندی را به وجود نیاورند.  همچنین لازم به ذکر است بیان کرد این‌ که برای داشتن یک محیط زیبا با وجود میز تلویزیون دیواری، باید دیوار انتخابی شما زیبا باشد. یعنی این‌ که می‌ توانید از کاغذ دیواری یا انواع پوشش‌ هایی که امروزه استفاده می ‌شوند استفاده نمایید و هم میز خود را زیباتر نشان دهد تا دکوراسیون منزل شما هم شیک و مدرن شود.

میز تلویزیون دیواری

نکات نصب میز تلویزیون دیواری

شاید نصب میز تلویزیون دیواری در نظر خیلی از افراد یک کار ساده ای به‌ نظر برسد اما باید ذکر کنیم که نکات مهمی در خصوص آن وجود دارد که باید حتما رعایت شوند. به ‌عنوان مثال میزها حتما باید توسط افراد مجرب و متخصصین نصب شوند.

کوچک ‌ترین اشکالی در نصب باعث می ‌شود تا میز به ‌خوبی به دیوار متصل نشود و همچنین اگر از وسایل تزئینی بر روی آن استفاده کردید، تحمل نکند و آسیب ‌های جدی را وارد نماید. از همین‌ رو باید از افراد مجرب کمک بگیرید تا با متصل کردن به‌ خوبی میز و دیوار هم امنیت آن را تامین کنند و هم مشکلات دیگری به وجود نیاید.

همچنین زمانی‌ که افراد برای نصب میز تلویزیون دیواری مراجعه می ‌کنند، معمولاً کار نصب تلویزیون را هم برعهده می‌ گیرند. توجه داشته باشید که فروشگاه‌ هایی که از آن خرید می‌کنید باید تکنیسین های مجربی را داشته باشند تا بتوانند به‌ خوبی میز را بر روی دیوار و مکان مد نظر شما نصب کنند.

همچنین آن ها کار و نصب تلویزیون را هم به‌ عهده می ‌گیرند. میز تلویزیون دیواری، معمولا زمانی که نصب می شود، جلوه خود را نشان می دهد و تا قبل از او، شاید خیلی خود را زیبا نشان ندهد. اما باید ذکر کنیم که اگر بتوانید مدل میز تلویزون خود را به صورت دیواری انخاب نمایید، فضای خانه و منزل شما حدود ۱۰ برابر چشم گیرتر می شود.

میز تلویزیون ایستاده

نکات خرید میز تلویزیون چوبی

نکات بسیار مهمی در خصوص خرید میز تلویزیون چوبی وجود دارد که شما با رعایت کردن آن‌ ها می ‌توانید بهترین نوع میز را برای منزل خود انتخاب نمایید. اولین موضوعی که برای خرید یک باید به آن توجه داشته باشید سبک دکوراسیون منزل شما است.

رعایت این موضوع مهم است که حتما با توجه به سبک دکوراسیون خود باید میز تلویزیون را خریداری نمایید زیرا در غیر این صورت ناهماهنگی  که در محیط به وجود می آید، باعث بد سلیقه نشان‌ دادن شما و همچنین سبک دکوراسیون منزل در چشم افراد می ‌شود.

بیشتر توجه داشته باشید که می ‌توانید رنگ میز تلویزیون را با توجه به رنگ دیوار مبل ‌ها، فرش و غیره ست نمایید. با توجه به کوچک‌ ترین عناصری که در منزل موجود است می ‌توان رنگ و طراحی را انتخاب کنید.

اگر منزل شما محیطی است که سبک دکوراسیون آن به کلاسیک نزدیک تر است، باید ذکر کنیم که بهتر است از میز چوبی کلاسیک استفاده کنید. مدل کلاسیک برای مبل ‌های سلطنتی و فرش‌ های تیره بسیار مناسب می‌ توانند جلوه بسیار خوبی را ایجاد کنند. همچنین توجه داشته باشید که سایز میز تلویزیون را نسبت ‌به تلویزیون خود انتخاب نمایید.

اگر میز تلویزیون شما کوچک است تلویزیون نیز باید کوچک باشد یا برعکس؛ اگر تلویزیون بزرگ است و جزو تلویزیون‌ های سینمای خانواده امروزی محسوب می ‌شود ابعاد و اندازه میز هم باید بزرگ‌ تر از تلویزیون باشد تا جلوه نامناسبی در محیط دکوراسیون ایجاد نشود.

میز تلویزیون چوبی ساده

آیا می توان میز تلویزیون چوبی را به صورت دیواری استفاده نمود؟

امروزه تلویزیون‌ های دیواری طرفداران بسیار زیادی دارند. برخی از افراد با نصب تلویزیون ها بر روی دیوار، تلویزیون‌ های خود را به حالت مدرنی ایجاد می ‌کنند و بعضی از افراد با استفاده از یک میز تلویزیون مناسب در زیر آن‌ ها سعی می ‌کنند تا هم قوانین را رعایت کنند و همچنین به سبک مدرن عمل نمایند.

حال سوالی که ممکن است به وجود آید این است که آیا می ‌توان میز تلویزیون چوبی را به‌ صورت دیواری استفاده نمود؟ باید ذکر کنیم بله مدل تلویزیون‌ های چوبی دیواری موجود است که در دیوار نصب می ‌شوند و تلویزیون بر روی آن قرار می ‌گیرد.

البته لازم به ذکر است که این میزهای تلویزیون همانند میزهای معمولی عمل نمی‌ کنند و کاربرد نگهداری تلویزیون را ندارند. تنها به ‌عنوان یک دکور تزئینی استفاده می ‌شود و تلویزیون وزن خود را به دیوار منتقل می‌ کند و به میز نمی‌ دهد. اگر می‌ خواهید که میز تلویزیون چوبی را به ‌صورت دیواری نصب کنید، بهتر است به فروشنده مد نظر خود این‌ موضوع را اطلاع دهید تا آن‌ ها کاملاً شما را در این خصوص راهنمایی کنند.

میز تلویزیون ایستاده چوبی

قیمت میز تلویزیون مدرن چگونه است؟

انواع مختلفی دارند و از همین‌ رو نمی ‌توان قیمت مشخصی را برای آن‌ ها انتخاب کرد. زیرا بر اثر عوامل و دلایل مختلفی این میزها دسته ‌بندی شده و قیمت آن‌ ها نیز متغیر است. به ‌عنوان مثال شما اگر بخواهید یک میز چوبی را خریداری کنید، قطعا قیمت آن با یک میز شیشه‌ ای بسیار متفاوت است. از همین ‌رو می ‌توان گفت قیمت میز تلویزیون مدرن با توجه به عواملی مثل جنس طرح، مدل، سبک و غیره متفاوت هستند.

همچنین هرچه میز تلویزیون شما بزرگ ‌تر باشد، قطعا قیمت آن افزایش می‌ یابد. موضوع مهمی که در خصوص خرید این محصول وجود دارد و شما برای این‌ که از قیمت مناسب ‌تری بهره‌ مند شوید، باید به آن توجه داشته باشید؛ انتخاب یک فروشگاه و مجموعه معتبر است.

تا حد امکان یک مجموعه و یک وب‌ سایت معتبر را در خصوص خرید محصولات خود انتخاب کنید تا با ارائه دادن بهترین و با کیفیت‌ ترین میز های تلویزیون، قیمت بسیار کمی را هم به شما ارائه دهد. این ‌گونه هم می ‌توانید میز با کیفیت و مدرنی دریافت کنید و هم از نظر قیمتی سود بسیار زیادی به دست آورید.

قیمت میز تلویزیون مدرن
برای شروع یک پروژه با ما تماس بگیرید

ایمیل مجموعه
nimashafeei71@gmail.com
شماره تماس
021-44573402