کابینت های گلاس

کابینت های گلاس

کابینت آشپزخانه های گلاس ، به دسته کابینت های بسیار با دوامی گفته می شود که از پلاستیک فشرده ساخته شده  و استقامت نسبتا خوبی هم دارند. در مطالب بالا هم ذکر کردیم که کابینت مدرن ‌های گلاس را می ‌توان امروزه در انواع و طرح ‌های مختلفی خریداری نمود و از نظر و صرفه‌ جویی در هزینه‌ ها نیز سود بسیاری کرد.

زیرا کابینت ‌های هایگلاس با توجه به کیفیت و همچنین دوام بسیار بالایی که دارند جزو دسته کابینت آشپزخانه ارزان هم محسوب می ‌شوند که همه قشر افرادی توانایی خرید این مدل کابینت دارند. لازم به ذکر است بیان کنیم که یکی از مشخصات ویژگی بارز کابینت آشپزخانه های گلاس شفافیت و براقی مدل کابینت ‌ها می ‌باشد. معمولاً در مدل ‌ها و طرح‌ های جدید می ‌توان شاهد بود که کابینت مدرن‌ های گلاس بدون دسته هستند و با کلیک بر روی آن ‌ها و قفل‌ هایی که درون کابینت متصل می ‌شوند، می‌ توان آن‌ ها را باز و بسته کرد.

اگر به‌ دنبال داشتن آشپزخانه شیک مدرن و در همین‌ حال ساده و اسپرت هستید، به شما پیشنهاد می‌ کنیم که حتما برای خرید کابینت‌ های مدرن های گلاس اقدام نمایید. این کابینت‌ ها که جلوه متفاوتی با همه مدل کابینت ‌های موجود در سراسر بازار دارند، انتخاب بسیار مناسبی برای محیطی مثل آشپزخانه هستند. زیرا تمیز کردن آن‌ ها بسیار ساده و راحت است و افراد برای تمیز کاری، اصلا اذیت نمی شوند. تنها با یک تکه پارچه نم دار می توان سطح کابینت را تمیز نمود.

خلاصه آنچه خواهید خواند

تعدادی از نمونه کارهای تیم آکاژو : نمونه کار کابینت هایگلاس

ویژگی های کابینت هایگلاس چیست؟

کابینت‌ های هایگلاس همان‌ طور که چندین ‌بار در مطالب بالا بیان کردیم، ویژگی‌ ها و مزایای بسیار زیادی دارند. افراد با توجه به مقایسه‌ ای که بین کابینت هایی از جنس های گلاس و دیگر کابینت ‌ها انجام می‌ دهند، این کابینت ‌ها را امروزه برای آشپزخانه خود خریداری و انتخاب می ‌کنند.

توجه داشته باشید که کابینت‌ های های گلاس را حتما باید با توجه به سبک دکوراسیون آشپزخانه خود خریداری نمایید تا ناهماهنگی و ناهمخوانی در دکوراسیون و محیط آن ایجاد نشود. حال برخی از ویژگی ‌ها و مزایای کابینت مدرن‌ هایگلاس عبارت‌ اند از:

  • زیبایی

یکی از مهم ‌ترین مزایای کابینت ‌های های گلاس زیبایی منحصر به‌ فرد آن‌ ها می ‌باشد. در واقع این کابینت ‌آشپزخانه را می‌ توان در هر سبک دکوراسیونی تهیه نمود و با توجه به محیط آشپزخانه آن‌ ها را با دیگر عناصر و وسایل ست کرد. توجه داشته باشید که کابینت ‌های هایگلاس معمولاً در مدل‌ های مختلفی ارائه می ‌شوند که انتخاب طرح مورد نظر شما نسبت‌ به سلیقه هر فردی متفاوت است.

همچنین می‌ توان گفت این کابینت‌ ها با وجود این ‌که چوب نیستند و سنگینی مضاعفی ندارند، بهترین کابینت در خصوص آشپزخانه محسوب می ‌شوند که کار را برای افراد نیز راحت و ساده کرده‌ اند.

  • تمیز کاری راحت

در مطالب بالا هم به این‌ موضوع و تمیز کاری راحت کابینت های گلاس اشاره کردیم. این کابینت‌ ها به دلیل جنس متفاوت خود، براق و شفاف هستند که به ‌راحتی با استفاده از یک تکه پارچه تمیز می ‌شوند. همچنین آن‌ ها متورم نمی ‌شوند و روکش کابینت‌ ها در اثر برخورد با آب یا رطوبت آسیب نمی بینند.اگر به‌ دنبال کابینتی هستید که در آشپزخانه به‌ راحتی تامین شود و نیاز نباشد که وقت و زمان بسیار زیادی را برای تمیز کردن آن‌ ها صرف کنید، می‌ توان گفت که کابینت‌ های های گلاس بهترین انتخاب در این خصوص می ‌باشند. همچنین نیاز نیست برای پاک کردن لکه های کابینت از شوینده های سخت استفاده نمایید. پاک کننده های چند منظوره به راحتی آن ها را برای شما پاک می کنند.

  • قیمت مناسب

موضوع مهم دیگر در خصوص کابینت‌ آشپزخانه هایگلاس که امروزه مورد توجه افراد بسیار زیادی قرار گرفته ‌است، قیمت مناسب این کابینت ‌ها می‌ باشد. در واقع کابینت ‌های هایگلاس با توجه به کیفیت و دوام بالای خود قیمت بسیار کمی نسبت ‌به دیگر مدل‌ های کابینت دارند که همه افراد برای منازل خود می ‌توانند هم کابینت مدرن و هم در عین ‌حال ارزانی داشته باشند.

در واقع می ‌توان کابینت مدرن‌ هایگلاس را به‌ عنوان یک کابینت آشپزخانه ارزان شناخت که قیمت طرح و مدل‌ های آن‌ ها نسبت‌ به یکدیگر متفاوت هستند. اگر می‌ خواهید که صرفه ‌جویی بسیاری در خصوص کابینت ‌های آشپزخانه خود کنید، می ‌توانیم به شما کابینت های  هایگلاس را پیشنهاد دهیم که انواع و طرح‌ های آن در سایت قابل ‌مشاهده و خریداری هستند.

  • وزن کم

موضوع دیگری که در خصوص انتخاب کابینت اهمیت بسیاری دارد وزن آن ‌ها می ‌باشد. ذکر کردیم که کابینت‌ های هایگلاس از پلاستیک‌ های فشرده تهیه و تولید می ‌شوند. از همین‌ رو می‌ توان گفت که در مقایسه با دیگر کابینت‌ ها آن‌ ها که وزن بسیار کمی دارند و مشکلی برای دسته افراد در حین کار کردن به وجود نمی‌ آورد.از این ‌رو که وزن کابینت‌ ها بسیار کم از نصب آن‌ ها بسیار با سرعت انجام می ‌گیرد و نیازی نیست برای نصب کردن یک کابینت هایگلاس شما راهکارهایی بسیار سختی را طی کنید. تنها با استفاده از لولاهای مخصوص می ‌توان یک کابینت بسیار شیک را برای آشپزخانه خریداری و تهیه نمود.

  • طرح ها و مدل های متنوع

یکی دیگر از مزایای کابینت آشپزخانه ‌هایگلاس این است که می‌ توان آن ‌ها را در طرح ‌ها و مدل‌ های متنوعی سفارش داد. در واقع کابینت هایی که از جنس ‌های گلاس هستند،  به‌ شدت رایج شده ‌اند و از همین ‌رو حتی افراد سخت پسند هم می‌ توانند طرح و مدل خود را برای کابینت آشپزخانه انتخاب نمایند.

لازم به ذکر است بیان کنیم که طرح ‌ها و مدل‌ های کابینت های گلاس را می ‌توان با توجه به سلیقه خود نیز سفارش داد. شما با طراحی و ابعاد مورد نظر که به فروشگاه مورد نظر می ‌دهید، آن‌ ها کابینت مدنظر شما را برای آشپزخانه طراحی کرده و در اختیار شما قرار می ‌دهند.

همچنین مدل جدیدی از این کابینت ‌ها بدون دسته هستند و تنها با یک فشار باز و بسته می‌ شوند. برای محیطی مثل آشپزخانه که  رفت ‌و آمد بسیار زیاد است می ‌توان گفت کابینت‌ های های گلاس بدون دسته بهترین انتخاب می‌ باشند.

قیمت کابینت های گلاس
برای شروع یک پروژه با ما تماس بگیرید

ایمیل مجموعه
nimashafeei71@gmail.com
شماره تماس
021-44573402