کابینت پولیشی

کابینت پولیشی

کابینت انزو مدل‌ هایی از کابینت‌ پولیشی هستند که جنس متفاوتی با دیگر کابینت هایی تا کنون ذکر کرده‌ ایم، دارند. این کابینت ‌ها تفاوت بارزی دارند و آن‌ هم پولیش موجود بر روی بدنه است که در ادامه راجع ‌به آن اطلاعات بیشتری ذکر می‌ کنیم.

امروزه برندها و شرکت‌ های مختلف سعی در تولید کابینت آشپزخانه بسیار کاربردی و همچنین مقرون ‌به ‌صرفه برای مخاطبان و مشتریان می‌ کنند. در واقع می‌ توان گفت که طرح و مدل کابینت‌ ها نسبت‌ به جنس آن‌ ها اهمیت بسیار زیادتری دارد و اکثر افراد از همین‌ رو برای خرید کابینت اقدام می‌ نمایند. البته لازم به ذکر است بیان کنیم که جنس کابینت‌ ها نیز باید به‌ توبی مقاوم باشند تا بتوانند در اثر ضربه‌ های نسبتاً سنگین، همچنین چربی و رطوبت نیز مقاوم باشند.

از آنجایی ‌که آشپزخانه محیطی است که افراد بسیار زیادی در آن رفت‌ و آمد می‌ کنند، باید انتخاب‌ کردن کابینت به نوعی باشد که شما با توجه به وضعیت اقتصادی امروزه و  نرخ قیمت گران کابینت ‌ها، به‌ طور مداوم در حال خرید و پرداخت هزینه نباشید.

مشاهده برخی از : نمونه کارهای کابینت انزو

کابینت پولیشی چیست؟

کابینت آشپزخانه پولیشی جزء مدرن ‌ترین و همچنین جدیدترین کابینت‌ ها محسوب می‌ شود که جنس متفاوت آن باعث شده تا مورد توجه افراد بسیار زیادی در خصوص کابینت‌ ها قرار گیرد. این کابینت ‌ها بدنه ‌ای پولیشی دارند. یعنی این ‌که بر روی آن‌ ها از لایه پولیش استفاده ‌شده و حدود سه میل از لایه‌ اصلی یا روکش کابینت پولیشی هستند.

می ‌توان گفت این کابینت‌ ها جنس بسیار مقاومی دارند و در اثر اکثر ضربه‌ ها نیز آسیب نمی ‌بیند و این کابینت‌ آشپزخانه پولیشی دچار خط و خش نمی ‌شود. به دلیل پولیش موجود بر روی بدنه خود به‌ راحتی می‌ توان مطمئن بود که در اثر هر ضربه ای مقاوم هستند. توجه داشته باشید این کابینت مزایا و ویژگی‌ هایی  دارند و جزو دسته کابینت آشپزخانه ارزان محسوب می ‌شوند.

کابینت پولیشی نیز انواع و طرح‌ های مختلفی همانند کابینت ‌های بالا دارد که شما با توجه کردن سبک دکوراسیون و سلیقه، همین حالا می‌ توانید آن ‌ها را خریداری نمایید. نکته بسیار جالبی که در خصوص کابینت‌ های پولیشی وجود دارد، آن ‌هم این است که این کابینت‌ ها جزو دسته کابینت نئوکلاسیک محسوب می‌ شوند در بالا قطعا با این مدل کابینت آشنا شده ‌اید. حال مدل مشهور این کابینت نئوکلاسیک و جنس پولیشی، انزوها می باشند.

این مدل کابینت‌ ها هم طرح ایتالیایی هستند و اولین‌ بار توسط طراحان این کشور به تولید و ارائه رسیدند اما امروز می ‌توان در کشور ایران هم شاهد بود که مجموعه‌ ها و برندهای بسیاری با ایده گرفتن از این طراحان ایتالیایی امروزه برای تولید کابینت ‌های انزو پولیشی اقدام می ‌نمایند.

طرح ‌های کابینت نئوکلاسیک پولیشی انزو برای افرادی که به‌ دنبال یک کابینت آشپزخانه بسیار شیک، مجلل، با دوام، قیمت مقرون‌ به ‌صرفه هستند بسیار مناسب است که در ادامه شما را با این طرح انزو بیشتر آشنا می‌ کنیم

کابینت انزو

مشخصات کابینت انزو پولیشی چیست؟

کابینت انزو مشخصات بارزی دارد که با کمک آن‌ ها می‌ توانید این مدل کابینت ‌ها را از بقیه تشخیص دهید و برای خرید انتخاب نمایید. به‌ عنوان مثال این کابینت ‌ها روکش سفیدی دارند و طرح و سبک آن‌ ها بسیار ساده است.

شما نمی‌ توانید در این مدل کابینت‌ ها شاهد طرح ‌های بسیار مجلل و سنگینی باشید. کابینت ‌های انزو با طرح ساده و روکش سفید خود بسیار مشهور هستند که با توجه به این نکات شما می ‌توانید آن‌ ها را از دیگر بقیه کابینت ‌ها تشخیص دهید و خریداری کنید. توجه داشته باشید که اگر قصد خرید کابینت انزو پولیشی را دارید باید توجه داشته باشید که حتما طبق اندازه و ابعاد مد نظر خود آن‌ ها را سفارش دهید.

زیرا به دلیل پولیشی که بر روی کابینت ‌های انزو استفاده می ‌شود،  قیمت آن ‌ها نسبت‌ به کابینت ‌های نئوکلاسیک ساده کمی گران ‌تر است و حتماً برای این ‌که صرفه‌ جویی در هزینه‌ ها شودک شما باید از مشاوران متخصصان کمک بگیرید تا ابعاد مناسب و کابینت را اندازه‌ گیری کنند و سپس آن را برای شما تولید نمایند.

قیمت کابینت انزو

کابینت پولیشی ( انزو ) چه مزایایی دارد؟

همانند هر جنس کابینت دیگری کابینت‌ های پولیشی هم مزایایی دارد. اما باید ذکر کنیم در مقایسه با آن‌ ها این کابینت‌ ها ویژگی ‌های بارزتری دارند که همه موضوعات باعث شده تا افراد امروزه کابینت‌ های پولیشی را به دیگر جنس ‌ها ترجیح دهند. برخی از این ویژگی ‌ها و مزایا عبارت ‌اند از:

  • مقاومت بالا

اگر به مطالبی که در بالا بیان شد دقت کرده باشید، قطعا متوجه شده ‌اید که ذکر کردیم به دلیل جنس پولیشی که بر روی این کابینت‌ ها استفاده شده‌ است، مقاومت بالایی دارند.

در  واقع اگر بخواهیم به زبان ساده‌ تر بیان کنیم، می ‌توان گفت کابینت پولیشی انزو در اثر کوچک ‌ترین ضربه دچار فرو رفتگی و خط و خش نشده و همین موضوع باعث عمر زیاد این مدل کابینت ‌ها می ‌شود. توجه داشته باشید که پولیش به ‌کار رفته بر روی این کابینت ‌ها درست مانند یک لایه‌ شیشه‌ ای است و در مقابل ضربه نیز بسیار مقاوم می باشد.

  • مناسب برای هر نوع شرایط آب و هوایی

کابینت پولیشی انزو برای هر نوع شرایط آب ‌و هوایی بسیار مناسب است. یعنی این‌ که هم می‌ توانند در رطوبت زیاد قرار گیرند و هم می‌ توانند در هوای نسبتاً گرم آشپزخانه دوام بسیاری داشته باشند. بدون این‌ که تغییر حالت دهند. متأسفانه امروزه می ‌توان شاهد برخی کابینت ‌ها بود که در اثر حرارت و رطوبت تغییر حالت داده و شکل و کیفیت خود را از دست می ‌دهند. کابینت ‌های پولیشی انزو این‌ گونه نیستند و همچنین در مقابل همه شرایط آب ‌و هوایی آشپزخانه به‌ خوبی مقاوم می باشند‌. توجه داشته باشید که این مدل کابینت ‌ها را اگر می ‌خواهید خریداری کنید، حتما سعی کنید با  دیگر وسایل آشپزخانه ست نمایید تا مشکلی در خصوص جلوه و دکوراسیون محیط آشپزخانه ایجاد نشود.

همچنین لازم به ذکر است بیان کنیم که به‌ جز توجه کردن به محیط آشپزخانه و ست کردن کابینت با دیگر اجزا، شما حتی هنگام تمیز کاری هم می‌ توانید به‌ راحتی از هر نوع مواد شوینده‌ ای برای کابینت ‌ها استفاده کنید. زیرا دچار برآمدگی و تورم روکش نشده و هیچ آسیبی نمی ‌بینند.

خرید کابینت انزو

قیمت کابینت انزو پولیشی چگونه است؟

امروزه اکثر کابینت‌ آشپزخانه انزو پولیشی، توسط کشور ایران تولید می شوند. از همین ‌رو می ‌توان گفت به دلیل تولید کردن کابینت‌ ها در کشور خودمان قیمت آن‌ ها بسیار کاهش‌ یافته و جزو دسته کابینت آشپزخانه ارزان محسوب می ‌شوند.

در  واقع به دلیل قیمت نسبتاً کمی که دارند، می‌ توان گفت این کابینت ‌ها جزء دسته کابینت ‌های بسیار مقاوم و همچنین با کیفیت محسوب می ‌شوند که اگر به ‌دنبال خرید کابینت با عمر هستید تا نیاز نباشد که به‌ طور مداوم در حال خرید کابینت باشید، می ‌توانید کابینت‌ های انزو پولیشی را انتخاب نمایید.

طرح انزو برای افراد سخت پسند به‌ شدت پیشنهاد می ‌شود. زیرا بسیار ساده هستند و همچنین با تمام اجزاء آشپزخانه قابلیت ست شدن و ترکیب راحت را دارند. از آنجایی‌ که رنگ آن‌ ها ساده و سفید است، می ‌توان گفت آن‌ ها را به راحتی با هر رنگی می ‌توان ترکیب نمود و یک آشپزخانه شیک و مجلل امروزی داشت.

حتما در هنگام خرید کابینت انزو پولیشی برای این که سود کنید، بهتر است که یک فروشگاه معتبر را در این خصوص انتخاب کنید تا هم کالای با کیفیتی را به شما ارائه دهد و هم ‌قیمت خرید کابینت برای شما منصفانه باشد.

قیمت کابینت پلیشی
برای شروع یک پروژه با ما تماس بگیرید

ایمیل مجموعه
nimashafeei71@gmail.com
شماره تماس
021-44573402