بنر تخت کمجا

تخت کم جا

در پاسخ به این ‌که تخت ‌کم جا چیست می‌ توان گفت مدل تخت‌ ها کاربردی‌ ترین و همچنین کم جا ترین تخت‌ ها تا به امروزه شناخته شده‌ اند. به‌ عنوان مثال شما همان‌ طور که در مطالب کمد دیواری ریلی هم ذکر کردیم،  ممکن است که فضای اتاق کوچک و کمی داشته باشید.

از همین ‌رو باید وسایل اتاق را به گونه‌ ای انتخاب کنید که جا برای رفت ‌و آمد،  تحرک و همچنین وسایل  وجود داشته باشد.  تخت ‌های کم جا بهترین مدل تخت می ‌باشند که معمولاً نوع کاناپه آن ‌ها رایج می باشد. البته لازم به ذکر است بیان کنیم که این تخت ‌ها انواع مختلفی دارند. به‌ عنوان مثال برخی از آن‌ ها به کاناپه یا مبل تبدیل می‌ شوند.  دسته ‌ای دیگر تخت ‌های کوچک یا دیواری هستند و غیره؛  شما برای خرید و مشاهده انواع تخت ‌ها، می ‌توانید به وب‌ سایت مراجعه نمایید و با مشاهده مدل‌ های مدنظر  آن‌ ها را خریداری کنید.

تخت ‌ها یکی دیگر از وسایل بسیار کاربردی هستند که انسان ‌ها با استفاده از آن ‌ها می‌ توانند یک خواب راحت را تجربه کنند. در واقع خوابیدن بر روی زمین مشکلاتی را برای بدن ایجاد می‌ کند.  تغییر حالت و فرم بدن، کمردرد، گرفتگی عضلات و غیره مشکلاتی هستند که با خوابیدن بر روی زمین ایجاد می ‌شوند. حال تخت ‌ها در انواع و طرح ‌های مختلفی ارائه می شود.

یعنی به ‌قدری امروزه طرح ‌ها متنوع شده ‌اند که هر کسی نسبت‌ به سلیقه خود می ‌تواند آن‌ ها را خریداری نمایند. همچنین نکته مثبت دیگری که امروز قابل ‌استفاده برای افراد است، این می باشند که می ‌توانند تخت ها را به ‌صورت دلخواه خود سفارش دهند و آن ‌ها را بسازند. این موضوعات باعث شده‌ است تا خرید برای افراد راحت‌ تر شود و همچنین بتوانند تخت مد نظر خود را  انتخاب کند.

حال امروزه می‌ توان شاهد مدل ‌های جدیدی از انواع تخت‌ خواب‌ ها بود.  تخت کمجا نمونه ای از کاربردی ‌ترین مدل تخت خواب می ‌باشند که انواع مختلفی دارند و حتی شاید در فضای مجازی یا شبکه‌ های اجتماعی انواع مدل تخت‌ کم جا را مشاهده کرده باشید.

تخت کمجا

برای مشاهده برخی از نمونه کارهای تخت کم جا طراحی شده توسط شرکت آکاژو بر روی نمونه کار تخت کم جا کلیک کنید.

بهترین دکوراسیون های اتاق با تخت های کم جا

دکوراسیون ‌های بسیار زیادی وجود دارد که با توجه به نوع تخت انتخابی خود می‌ توانید آن‌ ها را استفاده کنید. معمول ‌ترین مدل تخت‌ کمجا همان تخت‌ های کاناپه‌ ای هستند. که راجع ‌به آن ‌ها شرح دادیم.

این تخت‌ ها را به‌ راحتی می ‌توان با انواع دکوراسیون ها ست کرد.  توجه داشته باشید که اگر اتاق شما متراژ کمی دارد و حتما مدل تخت خود را به‌ گونه‌ ای انتخاب کنید که مشکلی در خصوص رفت ‌و آمد شما در اتاق ایجاد نشود.

معمولاً بهترین دکوراسیون ‌های اتاق با تخت‌ کم جا به مدل اتاق‌ ها گفته می ‌شود که تمام وسایل کم‌ حجم و کم فضا باشد. به ‌عنوان مثال شما در این اتاق ‌ها می‌ توانید از کمدهای ریلی تخت ‌کمجا،  کاناپه‌ های کوچک، میزهای تحریر دیواری و غیره استفاده کنید.  این‌ گونه هم اتاق بسیار زیبا و مدرنی دارید و هم با استفاده از وسایل های کم فضا اتاق شما اصلا کوچک نمی‌ شود.  البته نکاتی در خصوص دکوراسیون اتاق وجود دارد.

به‌ عنوان مثال برای اتاق‌ های کوچک به‌ هیچ ‌عنوان نباید از رنگ‌ های دیوار تیره استفاده کنید. رنگ‌ های دیوار تیره باعث کوچک ‌تر نشان‌ دادن فضا می‌ شود.  اگر اتاق شما هم کوچک باشد این فضا بیشتر از حد معمول در چشم افراد کوچک ‌تر نشان داده می ‌شود. سعی کنید از رنگ‌ های روشن مثل سفید، کرمی و غیره برای رنگ دیوار خود استفاده کنید.

همچنین در انتخاب پرده اکسسوری های دیگر اتاق نیز دقت و توجه کافی را به خرج دهید این ‌گونه فضای اتاق شما بزرگ‌ تر نشان ‌داده ‌شده و اصلا کوچک بودن او به چشم نمی ‌آید. اگر می‌ خواهید بهترین دکوراسیون را در خصوص اتاق ‌خواب خود و تخت ‌کمجا داشته باشید. بهتر است که به مدل تخت انتخابی خود توجه کنید.

معمولاً تا زمانی ‌که نتوانید تخت مد نظر خود را انتخاب نمایید، نمی‌ توان دکوراسیون ثابتی را هم برای آن شرح داد. اگر می ‌خواهید فضای اتاق کوچک شما، بزرگ‌ تر نشان داده شود. علاوه ‌بر تمام موضوعاتی که در بالا بیان کردیم بهتر است تخت را در گوشه‌ ای از اتاق چسبیده به دیوار قرار دهید.

زمانی ‌که تخت را وسط اتاق بگذارید باعث پر تر نشان‌ دادن فضا شده و هر اتاق نیز کوچک‌ تر نشان داده می ‌شود.  اگر به این موضوعات توجه داشته باشید و وسایل خود را از وسایل کاربردی و کم جا انتخاب کنید؛  دیگر نیازی نیست نگران دکوراسیون فضای خود باشید.

تخت توکار

قیمت تخت های کم جا چگونه است؟

در پاسخ به این‌ که قیمت تخت ‌کم جا چگونه است؟ می ‌توان ذکر کنیم که تخت‌ های کم جا نسبت ‌به مدل خود قیمتی متفاوتی دارد. به‌ عنوان مثال شما اگر می ‌خواهید تخت‌ های کم جا مدل کاناپه‌ ای را خریداری کنید.  قیمت آن نسبت ‌به تخت ‌های مدل دیگر متفاوت است. البته انتخاب‌ کردن فروشنده هم در  این ‌موضوع بی ‌تاثیر نیست.

تا حد امکان سعی کنید فروشنده و مجموعه‌ هایی را انتخاب نمایید که هم کاملاً با کیفیتی را به شما ارائه دهند و هم در خصوص قیمت بتوانند تمام مشتریان را از خود راضی نگه‌ دارند. با ارائه دادن کمترین قیمت‌ ها در خصوص کمد دیواری ریلی و تخت ‌کمجا یک خرید با صرفه را برای شما به وجود آورد. همچنین همان‌ طور که در مطالب کمد دیواری ریلی چندین‌ بار ذکر کردیم، اگر می ‌خواهید تخت‌ کم جا با طرح و ایده خود خریداری کنید، یا سفارش دهید باید اولین موضوع را به فروشنده اطلاع دهید.

همچنین لازم به ذکر است  که قیمت تخت‌ های سفارشی و کمدهایی سفارشی نسبت ‌به کمدها و طرح‌ های موجود در وب‌ سایت بیشتر است. زیرا زمان زیادتری برای ساخت و تولید آن‌ ها صرف می ‌شود.  شما با انتخاب کردن و مجموعه مناسب در این خصوص که هم مجرب باشد و هم بتواند بهترین طرح‌ ها را به شما ارائه دهد  دیگر نیازی نیست که نگران قیمت تخت ‌ها  باشید.

زیرا آن ‌ها همان‌ طور که چندین بار ذکر کردیم هم کالای باکیفیتی را به شما ارائه می‌ دهند و هم‌ قیمت آن ‌ها بسیار کم است. برای مشاهده تمامی مدل تخت ‌ها و کمد دیواری ریلی می‌ توانید همین حالا به وب‌ سایت ما مراجعه کنید.

قیمت تخت کم جا
برای شروع یک پروژه با ما تماس بگیرید

ایمیل مجموعه
nimashafeei71@gmail.com
شماره تماس
021-44573402